WERSJA KONTRASTOWA
EN PL Polityka cookies

W wyniku  przeprowadzonych wyborów Sołtysem Sołectwa Borowa Wieś został wybrany
Pan Kazimierz Pruszydło.   

Do Rady Sołeckiej zostały wybrane następujące osoby:

  1. Bogumił Dyga
  2. Tomasz Berliński
  3. Andrzej Kusz  
  4. Janusz Sordyl
  5. Tomasz Nieroba  
  6. Marek Wieczorke  
  7. Andrzej Sukiennik  
  8. Antoni Brożek  
  9. Paweł Mrózek.  

W wyniku  przeprowadzonych wyborów Sołtysem Sołectwa Bujaków został wybrany   
Pan Antoni Pucher.  

Do Rady Sołeckiej zostały wybrane następujące osoby:

  1. Jacek Krosny
  2. Andrzej Sosna
  3. Stanisław Michalski
  4. Andrzej Sobota
  5. Zofia Baron
  6. Agnieszka Fiola
  7. Beata Sosna
  8. Antoni Szala
  9. Tadeusz Przeliorz.

Do Rady Dzielnicy Kamionka zostały wybrane następujące osoby:

  1. Dudkiewicz Michał
  2. Foltyn Justyna
  3. Hantulik Jacek 
  4. Hildebrandt – Bonk Anna
  5. Jakubiec Krzysztof
  6. Janecki Krzysztof
  7. Jarczyk Ewa 
  8. Kamiński Andrzej
  9. Krzyżowska Barbara
  10. Matyja Katarzyna
  11. Pająk Czesław
  12. Pytel Dorota
  13. Ruta Beata
  14. Witkowicz Dariusz
  15. Żyłka Danuta. 

 

Jednocześnie informuję, że zgodnie z otrzymanym Protokołem z wyboru Prezydium Rady Dzielnicy Kamionka z dnia 19.01.2015 roku, w wyniku przeprowadzonego wyboru Zarządu Rady Dzielnicy:

 

- Przewodniczącym został wybrany Pan Andrzej Kamiński,

- Wiceprzewodniczący – Pan Krzysztof Janecki,

- Członek Zarządu – Pani Justyna Foltyn,

- Członek Zarządu – Pan Krzysztof Jakubiec,

- Sekretarz – Pani Barbara Krzyżowska.   

W wyniku  przeprowadzonych wyborów Sołtysem Sołectwa Mokre została wybrana
Pani Ewa Chmielorz.

Do Rady Sołeckiej zostały wybrane następujące osoby:

  1. Mura Artur
  2. Kolarczyk Stefan
  3. Szwerthalter Michał
  4. Hanus Roman
  5. Majewski Jarosław
  6. Stencel Łukasz
  7. Kurzeja Marek
  8. Karamuz Iwona
  9. Kacorzyk Władysław.

W wyniku  przeprowadzonych wyborów Sołtysem Sołectwa Paniowy został wybrany   
Pan Krzysztof Rogalski.  

Do Rady Sołeckiej zostały wybrane następujące osoby:

  1. Andrzej Król
  2. Hildegarda Kokoszka
  3. Andrzej Paszczela
  4. Franciszek Błaszczyk
  5. Jan Gaura
  6. Piotr Buras
  7. Bożena Mrozek
  8. Aniela Filipiak
  9. Michał Kurpas. 

W wyniku  przeprowadzonych wyborów Sołtysem Sołectwa Śmiłowice został wybrany   
Pan Józef Świerczyna.   

Do Rady Sołeckiej zostały wybrane następujące osoby:

  1. Krystyna Kołodziejczyk
  2. Bogdan Kolarczyk
  3. Roman Kołodziej 
  4. Krzysztof Gracjalny
  5. Stefan Gierlotka 
  6. Mirosław Orzechowski 
  7. Mariusz Babiec 
  8. Mieczysław Pełka  
  9. Alina Kalisz – Dunia.  

 


powrót do strony głównej | powrót do poprzedniej strony

Urząd Miasta
Rynek 16, 43-190 Mikołów

tel.: 32 324 85 00
faks: 32 324 84 00

um@mikolow.eu

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek: 7:30-17:00
Wtorek-Czwartek: 7:30-15:30
Piątek: 7:30-14:00

Administrator strony
promocja@mikolow.eu

Rzecznik Prasowy
Tomasz Rogula
tel.: 534 286 608
rzecznik@mikolow.eu

Mapa strony - Nota prawna - Wszelkie prawa zastrzeżone Mikołów 2017